O nas

Firma Tech-Bud Sp. z o.o. Zarządzanie-Administrowanie Nieruchomościami działa na rynku nieruchomości świadcząc szeroki zakres usług związany z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami pod kierunkiem prezes Alicji Kasper.
Nasza firma realizuje Państwa potrzeby, przede wszystkim zapewnienia poczucia bezpieczeństwa. Pracujemy nad osiągnięciem satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania Państwa nieruchomości.

Jesteśmy przekonani, że świadcząc usługi w zakresie zarządzania lub administrowania oraz utrzymania technicznego nieruchomości, możemy przejąć odpowiedzialność za cały budynek i zagwarantować jego sprawne funkcjonowanie.

Firma nasza funkcjonuje w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości – profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację również za pomocą poczty elektronicznej – sprawiając, że współpraca
z nami jest bezpieczna i wygodna.

W zakresie obsługi nieruchomości możemy polecić współpracujące z nami wyspecjalizowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (kancelarie prawne, firmy sprzątające i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług.

Współpracę z naszymi klientami zawsze dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Dążymy do pełnego zadowolenia i satysfakcji naszych klientów. Za każdą zarządzaną lub administrowaną nieruchomość odpowiada konkretna osoba (zarządca nieruchomości, administrator), co gwarantuje pełną odpowiedzialność, a także zapewnia łatwy kontakt i dobrą komunikację z użytkownikami nieruchomości.